Блог

Онлайн-торги в системі Прозорро

Електронна торгівля тепер повністю перейшла онлайн. Із цього випливає, що тепер вам не потрібно буде витрачати власний час на постійні поїздки, роблячи активні пошуки відповідних та найвигідніших та найпривабливіших пропозицій. 

Що саме привернуло увагу публіки у сучасній системі Прозорро, так це торги. По-перше, тут це допустимо, якщо вам потрібно і ви хочете вибрати якісний товар. Тут є транспортні засоби, нерухомість, земля. Використовуйте чудовий шанс тут і зараз, щоб стати володарем унікальних ресурсів, які, безперечно, знадобиться вам у житті. Скористайтеся вигідними та привабливими пропозиціями електронної платформи.

Не сумнівайтеся, що у вас все вийде, реєстрація цілком проста. Якщо у вас залишилися питання, завжди звертайтеся за допомогою до досвідчених професіоналів. Вони постійно в курсі всіх основних новин та подій. Можливе надсилання листів електронною поштою. Дозвольте завжди укладати тільки успішні угоди, пов’язані з торгівлею якісної продукції.

Скористайтеся нагодою, щоб мати широкий вибір товарів. Система Прозоро. Продажі – це сумлінна система, котра заслуговує на увагу відбір безперечно активних і відповідальних користувачів.

Перехід на використання електронної системи був очікуваним, проте нововведення породило багато недовіри. Торги з реалізації земельних ділянок були популярними, але малодоступними. 

Види власності на торгах землею

З 1.07. 2021 року в Україні дозволено офіційно реалізовувати та купувати сільськогосподарську землю. Відповідно до закону, учасниками ринку до 2024 року мають право стати громадяни України. Підприємству, яке створено резидентами України, державі та місцевим громадам, дозволено придбання землі з 2024 року.

До того ж, парламент дозволяє іноземним громадянам набувати в Україні ділянки землі несільськогосподарського спрямування за межами міст, районів, смт, сіл. 

Реалізація земельних ділянок, більш детальніше про це https://sale.ueex.com.ua/ru/news/poryadok-provedennya-zemelqnyh-torgiv-na-majdanchykah-prozoro-prodazhi, відбувається згідно з держзаконом про обіг сільськогосподарських ділянок. На представницькій електронній платформі Української енергетичної біржі, торги розпочалися вже в день ухвалення чинності законом про реалізацію:

  • державні земельні ділянки (при схваленні місцевих органів управління);
  • розпродаж власності банкрутів або вилученої власності з примусу (відповідно до Закону «Про виконавче провадження» – прописаного на доступних сайтах держпослуг та законодавстві);
  • добровільний продаж землі приватними власниками.

На платформах надається повна інформація про землі, виставлені на продаж. Для зручності відвідувачів на сайті представлена мапа. Користувачі можуть отримати повну інформацію і добре зважити все перед прийняттям рішення, не виходячи з дому. 

Працівники УЕБ в будь-який час оперативно та на вищому рівні допомагатимуть та надаватимуть слушні поради при підборі потрібної земельної ділянки. Для закінчення угоди потрібно лише здобути перемогу – подальше оформлення проводиться в онлайн-режимі без участі третіх осіб та оплати їх послуг. 

Брати участь мають право всі бажаючі, які досягли 18 років. Люди, які не мають досвіду в подібних справах, мають право спостерігати за тим, що відбувається в онлайн-режимі. Документація угод та торгів зберігатиметься в архіві сайту Прозорро і буде загальнодоступною для всіх, кому вона знадобиться. Надалі передбачено, що у торгах можуть брати участь юридичні представники, які зареєструвалися в Україні. Подібний пункт передбачено для запобігання негативним відгукам, пов’язаним з нововведенням.

Чому варто вибрати УЕБ

З початку своєї діяльності у 2010 році УЕБ виконує роботу в рамках різних товарних сегментів, але найбільше акцентується на електроенергії та енергоносіях. Якщо подивитися на попередній час, то суттєво зросли обсяги торгів електроенергії та газом, що обумовлюється наявністю в країні відповідних ринків.

Слід зазначити, що 2020 рік для Української енергетичної біржі став дуже продуктивним. Зокрема, чистий прибуток зріс до практично до 23 млн. гривень, загальна виручка зросла більш ніж до 150 млн. гривень. Таким чином, спостерігається загальне зростання практично в 5 разів.

Орієнтиром для торгової платформи, яку використовує Українська енергетична біржа, є варіація, яка використовується на європейських енергетичних ринках. Ця торгова платформа є частиною масштабного інфраструктурного біржового рішення.

Таким чином, нинішні та майбутні рішення Української енергетичної біржі пропонують можливість вирішення питання щодо створення конкурентного ринку та національних цінових бенчмарків, які діють суто на українській біржі та мають незалежність від інших іноземних котирувань.